Tencel Nevresim Takımı Exclusive

Tencel Nevresim Takımı

Botanik kökenli doğal bir elyaf olan Tencel ile uyku konforunuzu sürekli artırma imkanını sunuyoruz. Kayın ağacından üretilen Tencel elyafı botanic kökenlidir. Tencel elyafın prüzsüz yüzeyi nemi pamuktan daha etkin şekilde emerek vücudunuza gece boyunca hoş bir serinlik ve kuruluk hissi verir. Nemi etkin bir şekilde emmesi kumaşta bakteri oluşumuna izin vermediği için kumaşa doğal bir anti-bakteriel özellik katar. İpeksi yumuşaklığı, doğal parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile uykunuzun ve hayatınızın kalitesini artırır.

İpliği Boyalı Jakarlı Nevresim Takımı Exclusive

İpliği Boyalı Jakarlı Nevresim Takımı

100% Pamuk konforunu en ince, yumuşak, zarif ve doğal haliyle uykunuzla buluşturuyoruz. 100% Türk Pamuğuyla üretilen İssimo Jakarlı Saten koleksiyonu ipliğin en ince formlarından biri olan “60/1Ne” ipliklerden, yüksek sıklık ile (300TC/ 120Tel) dokunarak şekillenmektedir.

Jakarlı Düz Boyalı Nevresim Takımı Exclusive

Jakarlı Düz Boyalı Nevresim Takımı

100% Pamuk konforunu en ince, yumuşak, zarif ve doğal haliyle uykunuzla buluşturuyoruz.

Dijital Baskı Nevresim Takımı Exclusive

Dijital Baskı Nevresim Takımı

Dijital baskı tekniği ile sınırsız renk alternatifi ile daha canlı, net, kalıcı ve solma yapmayan aynı zamanda daha yumuşak bir dokunuşa sahip olan desenler elde ediyoruz. 100% Pamuk Saten’in en ışıltılı, doğal ve yumuşak halini deneyimlemeye hazır mısınız? -Issimo Home Pamuk Saten Nevresim Takımlarımız tüm dünyada kalitesi kabul görmüş Türk Pamuğundan üretilmektedir. Bütün saten ürünlerimiz 60/1 Ne pamuk ipliğinden, 300TC (120 tel) sıklıkta dokunmuştur.