Denizli, kenti sanayi ve turizm yönünden son yıllarda adını duyurmaya başladı. Her mevsim gelen turist sayısı gittikçe artıyor. Ege Bölgesi’nin parlayan yıldızı olarak model oluyor. Sanayisinin büyük bölümünü tekstil ve tekstil ürünleri teşkil ediyor. İhracatımızda ülkemizin yüzünü güldürüyor. Onlarca tekstil kuruluşu içinde bir tanesi yaptıklarıyla ilgi görüyor. issimo Home, diğer adıyla Başarı Tekstil, yaratıcı buluşlarıyla haklı bir takdir topluyor.

Daha geçtiğimiz aylarda Denizli Belediyesi ile ortaklaşa ülke çapında yaptıkları ‘’ Ekoloji ve Teknoloji ‘’ konulu karikatür yarışması katılım rekoru kırmıştı. Başarı Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaz, karikatür yarışmasındaki çabaları, özverileri ilginin çoğalmasına neden olmuştu.

İsmail Yılmaz, bir gönül insanı. Kültüre, sanata vermiş olduğu değer yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Laodikeia antik kentine her yıl bütçesinden belli bir bütçe ayırıyor. Ülkemizden kaçırılan tarihi eserlerimizin geri dönmesi için gazetelere tam sayfa ilanlar veriyor. issimo Home 2013 yılı ‘’ Ekoloji ve Teknoloji ‘’ temalı özel koleksiyonun tanıtım toplantısı 28 Şubat - 3 Mart 2013 günleri arasında Antalya –Belek’teki Calista Luxury Resort Otel’de yapılacak bayi toplantısında gerçekleştirilecek. Yine sanat ve kültür eksik olmayacak toplantılarda. Can Boğazdan Çıkar kitabının yazarı Mehmet Ali Bulut katılımcılara ‘’ Kan Grublarına Göre Beslenme ‘’ konulu bir söyleşi yapacak.

Gala yemeğinin sanatçısı ise yılların unutulmaz şarkıcısı Emel Sayın. issimo Home’un bayilerine yapacakları sadece bunlar değil. Yapılacak çekilişte bayilere Ford Connet cipi ve 15 adet de elektrikli bisiklet verilecek.

Gazeteci-yazar

Erkin Usman

Paylaş: