Denizli’de Hayalet Sürücü 2 filminin çekimleri için konaklayacak olan Nicolas Cage, kaldığı otelde, kendisi ve ailesi için özel tasarlanmış ‘’ issimo Home ‘’ markalı ürünleri kullanacak.

Hayalet sürücü filminin ikinci bölümü için Denizli Pamukkale’ye gelen Nicolas Cage, Colossae Termal Hotel’de kendisi için hazırlanan kral dairesinde kalacak. Her ayrıntının düşünüldüğü tripleks dairede ünlü oyuncu, eşi ve 5 yaşındaki çocuğu ile ikamet edecek.

Nicolas Cage ve ailesi, misafir oldukları sürece dairesinde kendisi için özel tasarlanmış issimo Home markasının kurucusu, Başarı Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaz, ‘’İlimizin böylesine önemli projeye ev sahipliğini yapıyor olması bizim için büyük şans. Tarihi ve doğal doğal güzelliklerimizin Dünya’ya tanıtılmasında elimize geçmiş önemli bir fırsat. Bunu iyi değerlendirmeliyiz ‘’ dedi.

Yılmaz, ‘’Bizde issimo Home markası olarak bu tanıtımda bir katkımız olsun istedik. Nicolas Cage ve ailesi için özel ürünler tasarladık. Cage’nin yatacağı antik tasarımlı, organic yatak örtülerimiz ve kaldığı süre içinde her gün ayrı ayrı olmak üzere kullanacağı organic içerikli havlu ve bornozlarımız ile Denizli’nin kalitesini bir nebze de olsa yansıtmaya çalıştık. Ünlü aktörün kullanacağı tüm ürünlerimiz, filmin çekileceği Hierapolis antik kentinden esinlenilerek özel tasarlandı. Umarız Nicolas Cage ürünlerimizden ve Türk misafirperverliğinden memnun olarak ülkemizden ayrılır’’ dedi.

Pamukkale’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile plato olarak kullanılacağı film çekimleri için kalabalık bir prodüksiyon ekibi de ilimizde bulunacak.

Paylaş: