Başarı Tekstil bünyesinde adını alan issimo Home, tekstil ürünlerinde dünya markası olma yolunda adım adım ilerliyor.

Başarı Tekstil bünyesinde adını alan issimo Home, tekstil ürünlerinde dünya markası olma yolunda adım adım ilerliyor. Firma, 10 milyon dolar ihracat yapıyor.

Denizli’de 1994’ te kurulan Başarı Tekstil, 2001 yılından itibaren Rusya, İran, Kazakistan, Ermenistan, Azerbaycan, Orta Doğu’da Dubai, Suudi Arabistan gibi 20’den fazla ülkeye mal ihraç ediyor.

Türkiye’de de 250 bayide, 350 satış noktasında nevresim takımları, yastık kılıfları, çarşaf, pike, yatak örtüsü, battaniye, havlu, bornoz gibi ev tekstiline yönelik ürünlerle tüketiciye hizmet veriyor.

Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaz, firmaya kendi markası ile üretim yapma hedefini koyduklarını belirtti. 2004’te issimo Home markasıyla ürün geliştirme çalışmaları yapan firma, 2013’te ‘’ Ekoloji ve teknoloji ‘’ teması ile çalışmalara başladı.

Koleksiyonlarını yılın trendlerine göre hazırlayan firma, ayrıca her sene özel koleksiyonlarla da tüketiciye hizmet veriyor.

2013 yılı ‘’ Ekoloji ve Teknoloji ‘’ sunumunu Antalya Belek’te bir otelde 4 gün süren bir programla gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yılmaz, ‘’ Neden ekoloji ve teknoloji ? Dünyada teknolojik gelişmelerle birlikte doğayı ve doğal kaynakları tüketiyoruz. Buna bir sosyal sorumluluk projesi olarak değinmek istedik. Ekolojiyle teknolojinin bir arada yan yana nasıl sürdürülebilir olduğunu ürünlerimizle de yansıtarak, bayilerimizle birlikte bir katkı sağlayarak nihai tüketicilerimize duyuruyoruz.‘’ diye konuştu.

Bu sene bayiler tarafından büyük beğeni topladıklarını ifade eden Yılmaz, beklentilerinin üzerinde taleple karşılaştıklarını söyledi.

Paylaş: